Pieskovanie - kreatívne sady malé

11 položiek

Sady sú ideálnym darčekom na rôzne príležitosti. Každá sada obsahuje šablónu a farebný piesok. Šablóny sú vo veľkosti A4, A5, v prípade mandál je to 21 x 21 cm. Piesok je balený v uzatvárateľných vreckách a dodávaný v šiestich základných farbách – červená, modrá, žltá, zelená čierna a 1 doplnková (najčastejšie ružová alebo oranžová). Piesok je v dostatočnom množstve, väčšinou vystačí na 2-3 šablóny A4, Vďaka väčšiemu množstvu piesku si ďalej môžete dokúpiť len samostatné šablóny. Každá sada obsahuje špendlík, ktorý slúži na odstránenie vrchnej papierovej vrstvy zo šablóny a návod. Menšie kreatívne sady sú balené v uzatvárateľných vreckách.

Tvorenie môžeme zaradiť medzi tzv. „suché" techniky bez vody a lepidla (šablóna má vlastnú lepiacu plochu). Takže sa nemusíte obávať znečistenia oblečenia a okolia. Po pieskovaní stačí pozametať piesok, ktorý sa vysypal pri tvorbe na stôl alebo na zem. Za chvíľku máte upratané a čisto.

Vďaka baleniu „všetko v jednom" si stačí nájsť chvíľku času na vytvorenie krásneho obrázku. Ak obrázok zarámujete určite sa stane výzdobou nejednej steny detskej, prípadne inej izby.

 

Zobraziť:

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie