Derwent Graphik Line Painter, box 20 ks

rozmývateľné linery * sada 20 ks
Zobraziť viac
0% (0 hodnotenie)
Tovar sa už nepredáva
katalógové číslo: 001355
záruka:24 mesiacov
výrobca:Derwent
cena bez DPH:41,83 € (1 045,83 Kč)
cena vr. DPH:50,20 € (1 255,00 Kč)
popis
parametre
súbory a odkazy
diskusia
Recenzie

Graphik Line Painters sú linery naplnené atrementom s úžasnými, žiarivými farbami. Stopa ostáva sýta, farby kryjú dokonca aj na čiernom pozadí. Linery môžete použiť na rôzne techniky. Výborné sa hodia na grafiku.  Farby sú po zaschnutí permanentné, ale v mokrom stave s nimi môžete pracovať ako s akvarelom. Je na vás, ako sa s nimi ďalej rozhodnete pracovať. Farby je možné rozmývať, môžete maľovať na vlhký papier, prípadne na obrázok použijete sprej s vodou. Ďalšou možnosťou je farbu rozfúkať.

Po otvorení je nutné fixku rozmaľovať. Držte ju na pevnom podklade v horizonálnej polohe hrotom k papier. Fixku stlačte niekoľko krát smerom dolu, pokiaľ do hrotu nenatečie farba. Po použití je fixky nutné očistiť aby nezasychali.

Graphik Line Painters majú japonské hroty s hrúbkou 0,5 mm.

Sada v krabičke obsahuje 20 farieb.

Varovanie: Akonáhle atrament zaschne, je permanentný. Pokiaľ sa vám dostane na oblečenie, nechajte látku namočenú, až pokiaľ ju budete môcť poriadne vyprať. Nie je isté, že sa vám to podarí, ale šanca je tu vždy :)

Dostupné v 20 farbách.

 

Diskusia je prázdna.
pridať príspevok do diskusie
K produktu zatiaľ nikto nenapísal recenciu Pridať recenziu

Tento e-shop využíva cookies a bez ich použitia nie je schopný fungovať. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka).